Rozšíření naší nabídky

16. 11. 2017 :: Autor: Jan Hájek

 

Jak jsem slíbil v pondělí, přestavuji dnes novinky naší nabídce. Do naší nabídky jsme přidali zlaté mince Maple, které paří mezi celosvětově nejznámější, nejvíce vyhledávané a díky tomu mají vysokou likviditu a jsou samozřejmě z ryzího zlata.
 
Do nabídky jsme jich zařadili celou škálu, samozřejmě jednouncové, dále pak ¼ uncové 1/10 uncové. K těmto hmotnostem, na které jste zvyklí od mincí Gold Eagle, jsme do naší nabídky zařadili i minci o hmotnosti 1/20 unce. Tato mince umožňuje jednorázové investice do zlata již od necelých 1.800 korun.
 
K pravidelnému investování do zlata je zde Stříbrný účet.
 
Další zajímavá nabídka se objevila na Burze drahých kovů. Jde o pamětní stříbrné mince Karla Velikého. Na běžném trhu jsou vyprodány, zde se tak sběratelům nabízí unikátní příležitost k jejich nákupu. V době psaní článku (středa odpoledne), jich v nabídce zbývá posledních 41 kusů.

 

Kompletní přehled sortimentu zlata a stříbra je vám k dispozici zde.

 

E-BOOK ZDARMA

Mohlo by Vás zajímat:

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).