Zlato sem, tam a zase zpátky – ideální doba pro nákupy

13. 11. 2017 :: Autor: Jan Hájek

 

Cena zlata běhá sem, tam a zase zpátky. Nevěříte? Podívejte se na vývoj ceny zlata za posledních několik týdnů, uvidíme, že jeho cena osciluje sem a tam. Tradeři mají radost, ale něco takového je zároveň ideální situací pro dlouhodobé investice do drahých kovů, pro budování rodinného bohatství.
 
Přitom do tohoto scénáře zapadá i páteční rychlý pád ceny zlata, kdy někdo prodal během čtvrt hodiny 4 milióny uncí zlata a evidentně nachytal další obchodníky na švestkách. Tradeři sice zaspali, ale pro vás je to dobře. Zatraktivnilo to naši nabídku a vy byste si ji neměli nechat ujít.
 
Tento týden uvidíme, co s dolarem udělá hlasování o Trumpově daňové reformě. Než spekulovat na krátkodobý pohyb jeho ceny, raději si koupím jak před hlasováním, tak i po něm. Ideální časová diverzifikace.
 
Podobně je na tom i naše nabídka investičního stříbra, kde setrvává několik globálních investičních mincí za méně než “pětikilo“.
 
A protože je situace pro nákupy drahých kovů vhodná, připravili jsme pro vás novou zajímavou nabídku. Ale o ní více ve čtvrtek.
 
Kompletní přehled sortimentu zlata a stříbra je vám k dispozici zde.

 

E-BOOK ZDARMA

Mohlo by Vás zajímat:
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).