Vánoce se blíží: začínáme rozesílat

4. 12. 2017 :: Autor: Jiří Jánský

Na tento týden se těší všichni investoři do drahých kovů, kteří investují pravidelně s naším Stříbrným účtem . V pátek jsme úspěšně završili letošní investiční sérii dvanáctým nákupem. Po provedení nákupu naše logistické oddělení začne balit a rozesílat vaše zlato a stříbro . Věříme, že vše stihneme do Vánoc, abyste měli své mince a slitky „pod stromečkem“.
 
Zároveň na vaše účty připíšeme bonusy : mince a slitky zdarma. Podmínky pro dosažení bonusu jsou jasné a jednoduché, najdete je v bodu 6. Všeobecných obchodních podmínek . Mince a slitky Vám samozřejmě zašleme naráz s kovem, který máte během roku u nás naspořený.
 
Připomínám, že skladování kovu nic neúčtujeme. Skladování zlata a stříbra je pro vás u nás po celý rok zdarma. Zůstatek peněz na vašich Stříbrných účtech se samozřejmě převádí bezplatně na další rok.
 
Naspořené mince a slitky vám dorazí během tohoto měsíce. Vzhledem k tomu, že pracovníci skladu budou vypravovat mnoho zásilek, prosíme vás o strpení. Zásilku vám doručí Česká pošta, mince a slitky budou zabaleny v pevném obalu a vloženy do bezpečnostní obálky pro cenné psaní/balík.
 
Spoření do drahých kovů je dlouhodobé, aby se projevil efekt průměrování cena. Děkujeme vám za důvěru a těšíme se na další vítěznou investiční sérii v příštím roce. Zlato a stříbro, které se Stříbrným účtem získáváte, je trvalou hodnotou, kterou můžete předat svým dětem a dalším generacím.

 
E-BOOK ZDARMA

Mohlo by Vás zajímat:

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).