Tento týden – další nákup na Stříbrné účty

29. 1. 2018 :: Autor: Jan Hájek

Tento týden vás čeká druhý letošní nákup na vaše Stříbrné účty. Pokud chcete, aby proběhl, zkontrolujte si stav hotovosti, aby vám kvůli pár korunám neutekl nákup – vždyť díky oslabování dolaru se navzdory rostoucí ceně stříbra cena nejoblíbenějších stříbrných mincí drží pod hranicí 500 korun.
 
Nezapomeňte, na hlavní výhody Stříbrného účtu –  ceny jsou stejné jako v e-shopu, vedení účtu je zdarma, neúčtujeme žádné poplatky za nákup ani za skladování. Oproti občasným nákupům mincí založením Stříbrného účtu ušetří na poštovném, které budete hradit jen jednou (při prosincovém rozesílání).
 
Mít drahé kovy ve fyzické podobě je pořád lepší, než držet cenné papíry, ať už akcií firem těžících drahé kovy, nebo fondů, které do nich investují. Vždyť minulý týden oznámil jeden ukončení své činnosti z nejvýznamnějších světových hedge fondů zaměřující se na komodity (samozřejmě nebyl první, podobných případů je již více).
 
Zvažte proto vaše další kroky, jak nakládat s vašimi volnými finančními prostředky.,
 
E-BOOK ZDARMA

 
Mohlo by Vás zajímat:

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).