Superúspěšné Investor Prague Show

9. 9. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

V pátek a sobotu se proběhl 21. ročník  Investor Prague Show. Společnost SILVERUM byla stejně jako v minulých letech jedním z partnerů. Šlo o aktivní partnerství, svými vystoupeními jsme se podíleli za zdárném průběhu celé akce.

 

 

Know-how a fyzická prezentace sortimentu – to je to nejcennější, co můžeme zájemců nabídnout. Proto jsme se na to zaměřili.
 

Velké množství účastníků následně po přednášce využilo nabízející se příležitosti osobního setkání s námi. Největší zájem byl o individuální konzultace s námi. Zkušení investoři včetně dlouhodobých klientů nám kladli zasvěcené otázky, nováčci v oboru investování do drahých kovů nejvíce kvitovali možnost seznámení se s drahými kovy a s jejich podstatou. Dále velmi oceňovali příležitost si zlaté a stříbrné investiční mince a slitky fyzicky prohlédnout.
 

Děkujeme všem za účast a ohlasy. Velmi kladné ohlasy, zejména v rozsahu jalo letos, vždy nabíjí pozitivní energií. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci s vámi.

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).