SILVERUM na Investor Prague show 7. – 8. září

29. 8. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Jak jsme již před časem avizovali, Silverum je i tento rok partnerem akce Investor Prague Show, každoročně pořádané v rámci veletrhu Sběratel. Letošní ročník je již 21. Uskuteční se ve dnech 7. a 8. září 2018 na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech. Podílíme se organizačně i přednáškami na obou dnech.

 

V pátek 7. září je plánován blok Trading Expo & alternativní investice. Vystoupí profesionálové a špičkoví odborníci na forex, akciové trhy, fondy, investiční kameny a další. Naši zástupci promluví k tématům obchodování drahými kovy pomocí derivátů, nákup akcií se slevou a k indexovým ETF fondům.

 

 

Druhý den, sobota 8. září, bude zacílen na sběratele a zasvěcené investory. Vystoupí znalci a profesionálové, kteří se problematice věnují řadu let. Nejde o žádné teoretiky, dokážou odhadnout potenciál aktiva a případně konkrétně poradit. Silverum připravilo Rukověť pro investory do stříbra a zlata.

 

 

Po oba dva dny budeme s kolegy přítomni a můžete se s námi osobně setkat. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy, nebo si jen popovídáme. K dispozici budou i nové propagační materiály.

 

Pokud máte zájem veletrh navštívit, máme pro naše klienty několik volných vstupenek. Stačí, pokud při objednávce uvedete do poznámky, že si přejete se zbožím zaslat i VIP vstupenku. Přibalíme ji do zásilky. Neotálejte ale, množství lístků i termíny pro zaslání jsou omezeny.

 

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Tým Silverum

 

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).