Rok 2017 končí a rok 2018 se blíží

28. 12. 2017 :: Autor: Jan Dvořák

Jak rok 2017 vypadal?

 

Pro dlouhodobé investování do zlata a stříbra nabízel rok 2017 zajímavé příležitost – ceny jak zlata, tak stříbra se pohybovaly na investorsky velmi zajímavých úrovních. Na takových, kde se již opravdu vyplatí investovat do drahých kovů a zajistit tím sebe a svoji rodinu.

 

Cena drahých kovů, zvláště zlata, se pohybovala v relativně úzkém trendu. Dnešní ceny zlata jsou o necelou desetinu výše, nežli ceny na počátku roku. Pokud jde o stříbro, jeho cena se pohybuje zhruba na úrovni počátku roku. Volatilita jeho ceny byla v porovnání se zlatem větší. Proto se jako dobrý nástroj osvědčil Stříbrný účet nabízející efekt průměrování nákupních cen. Při levnější ceně se vám automaticky nakoupí více mincí či slitků.

 

Přivítali jste rozšíření našeho sortimentu, což jsme poznali podle objemu objednávek nově zařazených mincí či slitků. Na sortimentu samozřejmě budeme nadále pracovat a i zde se držíme přísných kritérií pro investiční mince a slitky tak, abychom nabízeli skutečně jen to nejlepší.

 

Děkujeme za vaši přízeň, kterou jste nám letos věnovali a těšíme se na pokračování naší spolupráce i v roce 2018. Pokud byste měli náměty na zlepšení našich služeb, neváhejte a sdělte nám je.

 

Tým Silverum

 
 

E-BOOK ZDARMA

Mohlo by Vás zajímat:

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).