Předprodej: Mince roku 2018 je zde !

12. 10. 2017 :: Autor: Jan Hájek

Mezi vyhledávané stříbrné mince patří tzv. „lunární série“. Sběratelé tyto mince vyhledávají, protože každý rok přibývá v sérii mince s novým motivem. A starší ročníky zpravidla rostou na ceně – jejich počet je omezený.

 

Rok psa je zde

 

Příští rok bude podle čínského horoskopu rokem psa. V lunární sérii mincí tedy přibyla nová mince s novým motivem. Australská mincovna, který lunární série vydává, se opět může pochlubit skvělým výsledkem: perfektní zpracování, povedený motiv, impozantní kvalita ražby.

 

Tyto faktory předurčují stříbrnou minci „rok psa“ k sběratelskému úspěchu. I proto je samozřejmě cena mince již při uvedení na trh vyšší, než je u standardních investičních mincí – v lunární sérii se počítá se sběratelskou hodnotou.

 

Excelentní kvalita

 

Lunární série je postavena na výjimečnosti. Kromě motivů, které jsou vždy velmi elegantní a designově zdařilé, je minci věnována maximální péče již při výrobě. Stejně je tomu u nové stříbrné mince „rok psa“.

 

Pethská mincovna vsadila opět na nejvyšší ryzost, mince je vyráběna z prvotřídního stříbra ryzosti 99,99 %. Na lícní straně je jako vždy obraz britské královny Alžběty II, rubovou stranu letos zdobí německý ovčák.

 

Mince „rok psa“ je vydávána v omezeném nákladu, jak je u lunárních sérii zvykem. Zakoupit mince lze vždy do rozebrání nákladu, u nás najdete stříbrnou minci „rok psa“ zde.

 

E-BOOK ZDARMA

 

 

Mohlo by Vás zajímat:
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).