Pod 500: Kanaďan a Filharmonik (skladem!)

21. 9. 2017 :: Autor: Jiří Jánský


Tak nám konečně dorazily do skladu „filharmonici“. Stříbrná mince Wiener Philhamoniker je v EU oblíbená zejména díky velmi nízké ceně. Aktuálně ji lze zakoupit pod 500 Kč už od jednoho kursu.

 

Filharmonik nebyl minulý týden prakticky k dostání. Posílili jsme objednávky, a tak se daří opět udržet plynulé naskladňování. Ačkoliv se stříbrné mince ve skladu příliš neohřejí, těší nás, že je tato mince zase plynule dostupná.

 

Druhou mincí, která je „pod 500“ i při odběru jednoho kusu, je kanadský stříbrný Maple Leaf. I zde se daří udržet sladovou dostupnost, byť se ani tyto mince v našich skladech příliš dlouho nezdrží.

 

Drahé kovy a prezident

 

Investiční stříbro i investiční zlato zlevnilo po projevu amerického prezidenta Donalda Trumpa v OSN, kdy deklaroval neústupnost vůči korejskému a íránskému režimu. Trump se příliš nevyjadřoval k otázkám klimatu, což si investoři vykládají jako  snahu zjemnit dopady mezinárodních klimatických smluv na americký průmysl.

 

Z trhu se vytrácí volatilita, akcie jsou na historických rekordech. To posílá ceny drahých kovů na takové úrovně, že stříbrné investiční mince Maple Leaf a Winer Philharmoniker můžeme nyní nabízet v cenové kategorii „pod 500 “ od prvního kusu.

 

E-BOOK ZDARMA

 

 

Mohlo by Vás zajímat:
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).