Objednávejte slíbenou unikátní investiční minci

29. 3. 2018 :: Autor: Jan Hájek

Jak jsme avizovali, do naší nabídky se dostala unikátní investiční mince. Jde o jednouncovou investiční stříbrnou minci z ryzího stříbra z dílny australské mincovny Perth Mint. Tato mince je australské zákonné platidlo s nominální hodnotou 1 australský dolar. Na svém rubu zobrazuje ptáka emu v australské savaně, okraj mince lemuje nápis „AUSTRALIAN EMU“ a údaje o emisi, váze, ryzosti a iniciálou mincovny Perth „P“. Lícní strana mince již tradiční vyobrazuje portrét královny Elizabeth II. (autorem je Ian Rank-Broadley a nápisy „ELIZABETH II“, „AUSTRALIA“ a nominální hodnotu.
 
Mince EMU byla celosvětově ražena v limitovaném nákladu pouhých 30.000 kusů. Proto neváhejte a objednávejte. Tato investiční mince jistě bude časem jako bonus nabírat i sběratelskou hodnotu. Vzhledem k omezené ražbě zde opravdu platí „do vyprodání zásob“.
 
E-BOOK ZDARMA

nbsp;
Mohlo by Vás zajímat:

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).