Nová nabídka Stříbrného účtu

5. 3. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Co se týče prodejů investičního stříbra, na popularitě získává jednouncová mince Wiener Philharmoniker. Zároveň s tím stoupá i popularita Stříbrného účtu. Výsledkem to byl fakt, že řada z vás se ptala i na možnost investování do této mince pomocí Stříbrného účtu. Proto jsme se rozhodli vám vyjít vstříc a nabídnout vám i tuto možnost. Od teď již najdete mince Wiener Philharmoniker v nabídce Stříbrného účtu.
 
Stříbrná mince Wiener Philharmoniker je nejžádanější evropská stříbrná investiční mince, kterou razí rakouská mincovna MÜNZE Österreich AG. Tato stříbrná mince je ražena od roku 2008. Wiener Philharmoniker je jediná investiční mince s nominální hodnotou v eurech. 
 
Na její lícní straně jsou vyobrazeny velké varhany ze Zlatého sálu ve vídeňském koncertním sále Musikverein – sídle Vídeňské filharmonie, spolu s rokem, hmotnosti (1 UNZE) a nominální hodnotou mince (1,50 EURO). Rub mince vyplňují nástroje Vídeňské filharmonie – violoncello, housle, harfa, lesní roh a fagot.
 
Proto neváhejte. Těm z vás, co již máte založen Stříbrný účet pro jinou produkt, asi nemusím vysvětlovat jeho výhody. Zvažte možnost diverzifikace přidáním dalšího produktu do vašeho portfolia.

 
 

E-BOOK ZDARMA

Mohlo by Vás zajímat:

 
 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).