Mějte svoje stříbro pod kontrolou

10. 11. 2017 :: Autor: Jan Dvořák

 
Bohatí lidé si myslí totéž a raději mají své drahé kovy pod kontrolou. Vždyť v minulém týdnu někdo vybral svých více než 600 tisíc trojských uncí stříbra z jednoho z největších ALOKOVANÝCH – to slovo zdůrazňuji –   skladů drahých kovů na světě (společnost CNT). A tu už raději nemluvím o ETF,tam kontrola není vůbec žádná
 

Při váze 31,1 gramu za unci to odpovídá více než 18,5 tunám stříbra. Na to už aby měl kamión,nebo pro jistotu dva.
 

Některý z velkých investorů má své stříbro raději pod vlastní kontrolou, než aby se spoléhal na velké depozitum, i když je plně alokované a celý sklad je plně pojištěn u Lloyds v Londýně.
 

Stejně tak by se měli chovat i naši klienti. Proto zhruba za měsíc (po prosincovém nákupu na Stříbrné účty) začne rozesílání letos naspořených mincí a slitků, a to samozřejmě včetně bonusů (mincí a slitků zdarma). Na rozdíl od výše zmíněné společnosti, která za skladování inkasuje miliardy dolarů ročně, si SILVERUM na tuto službu neúčtuje nic.
 
 

E-BOOK ZDARMA

Mohlo by Vás zajímat:
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).