J. P. Morgan si z vás bere příklad

11. 12. 2017 :: Autor: Jan Hájek

Ne, to není vtip. Banka JP Morgan v posledních měsících výrazně změnila svoje dlouhodobé postoje a začala masívně investovat do zlata a stříbra. A to ne tak, že by nakupovala deriváty nebo ETF, jak to s oblibou dělají obchodníci na finančních trzích, ale investuje přímo do investičních slitků a mincí.
 
Podle posledních signálů investiční banky JP Morgan a Goldman Sachs stály za více než třemi čtvrtinami dodávek fyzického zlata z americké burzy COMEX. Tyto banky se již nespokojí s tím, že koupí papírové zlato a stříbro. Požadují dodání fyzického investiční zlata o stříbra, chtějí si totiž zlato a stříbro fyzicky odvést k sobě a mít je pod vlastní kontrolou.
 
Banka JP Morgan tak začala investovat do aktiv, do kterých vy již investujete.
 
Kompletní přehled sortimentu zlata a stříbra je vám k dispozici zde.

 
 
E-BOOK ZDARMA

 
Mohlo by Vás zajímat:

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).