Desetiuncové slitky jsou skladem

5. 10. 2017 :: Autor: Jiří Jánský

Při poklesu ceny stříbra pod 17 dolarů se dostaly pod nákupní tlak nejen mince, ale také stříbrné slitky. Investoři přikupovali během tohoto týdne ve velkém stříbrné slitky Sunhine Mint, které jsou nyní levnější než konkurenční Canadian Mint.

 

Hurikán zastavil dodávky

 

Stříbrné slitky Sunshine Mint nyní nejsou plynule dostupné. Důvodem není pouze zvýšená poptávka investorů v důsledku nízké ceny. Plynulost dodávek investičních stříbrných slitků narušily také hurikány v USA, které zkomplikovaly leteckou i námořní dopravu.

 

V podobné situaci se minulý týden ocitly i stříbrné mince Canadian Maple Leaf – naše dodávky byly do skladu doplňovány s neplánovanými rozestupy. Na vině byla opět problematická doprava z Ameriky, když mnohé letecké i námořní trasy nebyly  důsledku hurikánu bezpečné.

 

Nákup na Stříbrné účty bez problémů

 

V pondělí jsme realizovali pravidelný – letos již desátý – nákup na Stříbrné účty. Nákup proběhl hladce – dodávky tohoto nákupu byly již vypraveny do našeho centrálního skladu.

Tady ovšem není tlak na rychlost dodání, protože naspořené zlato a stříbro ze Stříbných účtu vám budeme tradičně rozesílat opět před vánočními svátky.

 

E-BOOK ZDARMA

 

 

Mohlo by Vás zajímat:

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).