Čtvrtek – Další nákupy na Střírné účty

1. 3. 2018 :: Autor: Jan Hájek

Dnes je na pořadu dne třetí letošní nákup na vaše Stříbrné účty. Pro velké množství z vás jde o první nákup, vítáme vás.
 

Nákupní cena tento měsíc je ještě výhodnější, nežli byla minulá. Přesně to je výhoda pravidelného investování – nesnažíte se trefovat do vývoje cen. Nejen, že se cena nejoblíbenějších stříbrných mincí drží pod hranicí 500 korun, některé z nich, napříkald Canadian Maple se dostaly i pod úroveň 450 korun.
 

Nezapomeňte, na hlavní výhody Stříbrného účtu –  ceny jsou stejné jako v e-shopu, vedení účtu je zdarma, neúčtujeme žádné poplatky za nákup ani za skladování. Oproti občasným nákupům mincí založením Stříbrného účtu ušetří na poštovném, které budete hradit jen jednou (při prosincovém rozesílání).
 

Mít drahé kovy ve fyzické podobě je pořád lepší, než držet cenné papíry, klidně i u penzijjních fondů. Podívejte se na minulý článek – je věnován největšímu penzijnímu fondu ve Spojených státech.
Zvažte proto vaše další kroky, jak nakládat s vašimi volnými finančními prostředky.

 

E-BOOK ZDARMA

Mohlo by Vás zajímat:

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).