Zlato u 1.250 dolarů, stříbro pod 16

5. 7. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Po volném dni ve Spojených státech se ve dnes opět začalo pořádně obchodovat. Výsledkem je dopolední pokles ceny zlata k hranici 1.250 dolarů, stříbro se dostalo dokonce pod 16 dolarů za unci.
 
Na této úrovní byla ceny zlata za poslední rok pouze dvakrát – v prosinci a červenci a loňského roku. V obou případech následoval růst k hranici 1.350 dolarů za unci.
 

 

Analogické je to za poslední rok i s cenou stříbra– také 2x pod hrabicí 16 dolarů, I zde se jednalo o prosinec a červenec 2017. I zde následoval růst ceny, v prosinci na hranici 17,5 dolarů za unci, v červenci dokonce nad 18.

 


 
Jaký bude vývoj nyní neumím přesně předpovědět – jako nikdo z nás nemám k dispozici křišťálovou kouli. Přesto se, domnívám, že pro ty z vás, co nevyužíváte nákupy prostřednictvím Stříbrného účtu se zde otevírá příležitost k dokupu za zajímavé ceny.

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).