Za týden opět nakupujeme na Stříbrné účty

26. 8. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Z letních prázdnin zbývá poslední týden a se začátkem nového školního roku  opět budeme nakupovat na Stříbrné účty. Zkontrolujte si proto, jestli odešly platby z vašich bankovních účtů. Pokud zatím ne, máte ještě tento týden na odeslání, abyste na své účty nakoupili vámi vybrané produkty. V případě zájmu můžete posla na Stříbrné účty i mimořádné vklady.
 
Nákupní cena tento měsíc je ještě lepší než před měsícem, vždyť minulý týden byla ceny zlata stříbra na dvanáctiměsíčních minimech. Cena nejoblíbenějších stříbrných mincí  se dostala hluboko pod hranici 450 korun,  Cena Canadian Maple dalších mincí je dnes dokonce pod hranicí 425 korun, a to i při nákupu jedné jediné mince. Pří nákupech od 25 kusů se dostáváme dokonce pod hranici 420 korun.
 
Protože někteří z vás na to opakovaně ptají, trefit úplnou minimální cenu je pouze náhoda, protože křišťálová koule stále není na trhu k dispozici. 😊.
 
Proto se vyplácí pravidelné investování – nesnažíte se trefovat do vývoje cen. Přesně toto je spolu s nulovými poplatky a nákup a skladování hlavní výhoda Stříbrného účtu. Proto neváhejte a využívejte ho k vaší plné spokojenosti.
 
Na základě rostoucího zájmu o spoření do dvou a více produktů připomínám, že každý Stříbrný účet je vázán na jeden konkrétní produkt. Jestliže tedy chcete rozšířit své spoření o druhý produkt (někteří z vás o i o třetí i další produkty), založte si další Stříbrný účet navázaný na vámi vybraný další produkt.

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).