Veletrh Investor/Sběratel 2018

23. 9. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Jak jsme již avizovali dříve, SILVERUM s.r.o. bylo jako jako již tradičně partnerem veletrhů „TRADING EXPO & ALTERNATIVNÍ INVESTICE“ a „ZASVĚCENÝ SBĚRATEL – ÚSPĚŠNÝ INVESTOR“.
 
Velké množství účastníků následně po přednášce využilo nabízející se příležitosti osobního setkání s námi. Největší zájem byl o individuální konzultace s námi. Sestřih z obou dnů můžete shlédnout v následujícím videu.

 


 
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci s vámi.
 
Připomínáme, že pokud chcete budovat zlaté a stříbrné rezervy, je tu pro vás Stříbrný účet. Samozřejmě se vyplácí pravidelné investování – nesnažíte se trefovat do vývoje cen. Přesně toto je spolu s nulovými poplatky a nákup a skladování hlavní výhoda Stříbrného účtu. Proto neváhejte a využívejte ho k vaší plné spokojenosti.
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).