Účast na MoneyExpo 2018

16. 4. 2018 :: Autor: Jiří Jánský

Jak jsme psali v sobotu na naší facebookové stránce, v sobotu se společníci Silvera zúčastnili akce MoneyExpo Trading 2018. Setkali se tam s řadou klientů a osobně s nimi prodiskutovali vzájemný pohled na vývoj ekonomiky, drahý kovů, ale třeba i finančních trhů jako celku. Všem diskutujícím, stávajícím nově získaným klientům děkujeme za podnětné diskuse.
 
Druhým neméně významným důvodem naší účasti byl křest knihy „6x o investování a tradingu“, kde autorem jedné z kapitol je Jan Rohrbacher, společník společnosti SILVERUM. Zde právě promlouvá na křestu této knihy.

 

Protože svoji kapitolu věnoval drahým kovům, bude tato kniha brzy k dostání i u nás. Pro úplnost doplním, že další kapitoly jsou věnovány základním pojmům tradingu, akciím a ETF, opcím, komoditám včetně jejich spreadů a automatizovaným obchodním systémům.
 

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).