Stříbro: Dolarová cena jako před měsícem

18. 9. 2017 :: Autor: Jan Hájek

V minulých týdnech byli „na koni“ investoři, kteří chtěli prodávat zlato nebo stříbro. Cena zlata během měsíce vzrostla až k 1350 dolarům, cena stříbra nad 18 dolarů za unci. Tento týden se k veslu dostali zase ti, kteří chtějí nakupovat zlato a stříbro. Které mince lze nakoupit „pod 500“ ?

 

Trpělivost se vyplatila

 

Ceny drahých kovů klesly během týdne o průměrně 2%. Velmi zajímavě ovšem ceny zlata a stříbra působí v meziměsíčním srovnání: Zlato i stříbro lze koupit za stejné dolarové ceny, jako před měsícem !

Na druhé straně ovšem posílil americký dolar, který pokles ceny drahých kovů zdárně tlumí. Ceny stříbrných mincí jsou zpravidla lehce přes magickou hranici 500 korun.

 

Cenové vychytávky

 

Aktuálně se tedy pod 500 korun dostaneme u těchto mincí: Kanadský Maple Leaf při objednávce 100 kusů výše, stříbrný „Klokan“ při nákupu 250 a více kusů, vídeňský „filharmonik“ při odběru nad 100 kusů.

 

Blíží se velký nákup

 

Za 500 korun se (v době vydání tohoto článku) stříbrná mince po 1 kuse nedá nakoupit. Proto připomínáme všem investorům, kteří využívají naší službu Stříbrný účet: Aby se správně realizovaly vaše nákupy, měsíčně si na nákupy posílejte raději o trochu více.

 

Pokud se totiž cena mince do konce měsíce nedostane pod 500 korun za 1 kus, nebude možné pro vás minci nakoupit – tím zbytečně přicházíte o nárok na bonusy a především o efekt průměrování ceny.

 

Doporučujeme, pokud si na Stříbrný účet posíláte opravdu jen základní minimum (500 kč) včas doplnit/zvýšit měsíční úložku.

Pravidelný nákup na Stříbrné účty se blíží 🙂

 

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).