SRPNOVÉ NÁKUPY NA STŘÍBRNÉ ÚČTY NEJSOU DALEKO

22. 7. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Letní prázdniny jsou za třetino a příští úterý opět budeme nakupovat na Stříbrné účty. Zkontrolujte si proto, jestli odešly platby z vašich bankovních účtů. Pokud zatím ne, máte ještě tento týden na odeslání, abyste na své účty nakoupili vaše produkty.
 
Nákupní cena tento měsíc je stále velmi výhodná, vždyť minulý týden byla ceny zlata stříbra na dvanáctiměsíčních minimech. Cena nejoblíbenějších stříbrných mincí  je jen mírně nad hranicí 450 korun (při nákupu od 20 mincí je třeba cena Silver Eagle již pod touto hranicí).  Cena Canadian Maple a dalších mincí je dnes pod hranicí 450 korun, byť i při nákupu jedné mince.
 
Protože někteří z vás na to stále ptají, opakovaně připomínaje, že trefit úplnou minimální cenu je pouze náhoda, protože křišťálová koule stále není na trhu k dispozici. 😊 Přesto jsme pokles cen minulého týdne poznali.
 
Proto se vyplácí pravidelné investování – nesnažíte se trefovat do vývoje cen. Přesně toto je spolu s nulovými poplatky a nákup a skladování hlavní výhoda Stříbrného účtu. Proto neváhejte a využívejte ho k vaší plné spokojenosti.
 
Na základě rostoucího zájmu o spoření do dvou a více produktů informuji, že každý Stříbrný účet je vázán na jeden konkrétní produkt. Jestliže tedy chcete rozšířit své spoření o druhý produkt (někteří z vás o i o třetí i další produkty), založte si další Stříbrný účet navázaný na vámi vybraný další produkt.

 

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).