SILVERUM a MoneyExpo 2018

9. 4. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Tento týden probíhá další ročník MoneyExpo Trading. Je to jedna z nejvýznamnějších investičních konferencí zaměřených na investice a finanční trhy České republice. Tentokrát v novém kabátě s množstvím online přednášek, které jsou navíc dnes k dispozici zdarma.
 
MoneyExpo není to sice přímo o drahých kovech, ale ty by měly tvořit pouze jednu ze složek diverzifikovaného portfolia. Proto je vhodné využívat i další investiční nástroje.
 
Mimo jiné tam proběhne křest knihy „6x o tradingu a investování“. Autorem jedné z kapitol věnované drahým kovům je Jan Rohrbacher –  společník a jednatel společnosti SILVERUM.
 

 
Jan Rohrbacher je zároveň autorem středeční online přednášky věnované software pro trading.
 
Společnost SILVERUM tímto směrem také nezahálí, a protože v ní pracují skuteční odborníci na finanční trhy, patří mezi společnosti, co mají na MoneyExpo svůj podíl. A to i přes to, že mezi partnery SILVERUM uvedeno není. Takovou příležitost si totiž nemůžeme nechat proklouznout mezi prsty.  Proto se od nás dočkáte i řady zajímavostí.

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).