Raketa na drahých kovech!

18. 5. 2017 :: Autor: Jiří Jánský

Americké akciové trhy korigují nejvíc za 8 měsíců. Index Dow-Jones za den klesl o 260 bodů, index strachu VIX naopak vzrostl o 23%. Růst rizik ovšem svědčí drahým kovům. Zlato vzrostlo nad 1250 dolarů, stříbro poskočilo k 17 dolarům.

 

Tradičně vzrostl objem objednávek na zlatě i na stříbře. Investoři přelévají do drahých kovů svoje peníze, zlato a stříbro je tradiční přístav bezpečí. Na cenových pohybech drahých kovů opět vyděljí investoři i burzovní spekulanti. Otázkou je, jak vysoko mohou drahé kovy dál stoupat? Kdy se vrátí ceny drahých kovů zpět?

 

Druhou otázkou samozřejmě je, jak vydělat na aktuálních pohybech cen akcií. Nakupovat podíly v kvalitních firmách za výprodejové ceny je podstatou úspěšného budování investičního portfolia : dividendové akcie mohou zajistit pasivní příjem pro celé generace.

 

O tom bude také letošní Trading Summit

O tom, jak predikovat cenové pohyby, budeme hovořit na letošním Trading Summitu. Analytička a spreadová obchodnice Elena Lindišová bude ukazovat svoje postupy, jak určuje vrcholy a dna pohybů komodit. Také Václav Pech, který se zabývá obchodováním futures kontraktů, předvede svoje postupy pro určení trendů na burze.

 

Ceny akciového trhu a správný výběr akcií do portfolia bude komentovat investor Jan Dvořák, který vede mimo jiné prestižní portál proinvestory.cz.  Samozřejmě se na letošním Trading Summitu potkáte s dalšími burzovními obchodníky a s profesionálními spekulanty.

 

Přijďte se přiučit, jak poznat cenové vrcholy a dna. Naučte se, kdy je nejlepší nakupovat drahé kovy a kdy naopak skupovat akcie firem za hubičku. Trading Summit se letos koná ve dvou městech, v Praze a v Brně.

Obsah, místo a termíny Trading Summitu najdete zde.
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).