PŘÍŠTÍ TÝDEN NÁS ČEKÁ DALŠÍ NÁKUP NA STŘÍBRNÉ ÚČTY

21. 5. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Květen s přehoupl do třetí třetiny a měsíční nákup na stříbrné účty proběhne příští týden. Všem těm, co si založili účty v nedávné době připomínám, že máte 10 dní na to, abyste poslali vaše Stříbrné účty finanční prostředky, aby mohly proběhnout červnové nákupy. Zkontrolujte si proto realizaci platby. Ideálním nástrojem pro tento typ nákupů je založení trvalého příkazu z vašeho bankovního účtu.
 
Nákupní cena tento měsíc je stále velmi výhodná. Cena nejoblíbenějších stříbrných mincí se stále drží pod hranicí 500 korun.  Cena Canadian Maple je v době psaní článku mírně nad hranicí 450 korun.
 
Nezapomínejte, nemá cenu trefovat přesné dno ceny – pokud ho trefíte, je to náhoda. Proto se vyplácí pravidelné investování – nesnažíte se trefovat do vývoje cen. Přesně toto je spolu s nulovými poplatky a nákup a skladování hlavní výhoda Stříbrného účtu. Proto neváhejte a využívejte ho k vaší plné spokojenosti.
 
Na základě rostoucího zájmu o spoření do dvou a více produktů informuji, že každý Stříbrný účet je vázán na jeden konkrétní produkt. Jestliže tedy chcete rozšířit své spoření o druhý produkt, založte si další Stříbrný účet navázaný na vámi vybraný druhý produkt.

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).