Pokračujeme: Sledování velkých hráčů v praxi

20. 4. 2017 :: Autor: Jan Dvořák

Pondělní webinář o způsobech sledování pozic velkých hybatelů trhu měl nečekaně velký úspěch. Živého vysílání se zúčastnilo přes 600 investorů, záznam webináře během 48 hodin shlédlo přes 1.500 zájemců! Rozhodli jsme se proto udělat ještě jedno vysílání: Uvidíte postupy krok za krokem.

 

Drahé kovy, zlato a stříbro, jsou komodity obchodované na burze. Zkušení investoři vědí, že existují postupy, díky kterým můžeme s velkou pravděpodobností určovat směr pohybu ceny zlata a stříbra. V praxi je ukazuje na webu analytičky Elena Lindišová. Elena ovšem není pouze analytičkou – svoje postupy v praxi využívá k aktivnímu obchodování na burze.

 

Pondělní webinář, který měla Elena Lindišová společně s Václavem Pechem (oba jsou komoditní obchodníci) shlédlo během 48 hodin přes 1.500 zájemců. Investoři se učí od zkušených burzovních obchodníků, jak sledovat pozice velkých hráčů. Jsou to totiž právě velcí burzovní hráči (firmy, fondy, těžaři, obchodníci), kteří svými pozicemi určují, kam se vydá cena zlata a stříbra.

 

Pro velký zájem bude Elena Lindišová ukazovat postupy sledování velkých hráčů v komoditách. Uvidíte vše krok za krokem, včetně reálného přesahu do investorské praxe. Webinář bude v neděli 23.4. ve 20:00 hodin, program a bezplatnou přihlášku najdete zde.

 

E-BOOK ZDARMA

 

Mohlo by Vás zajímat:

P

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).