Pátý nákup na Stříbrný účet + Poslední den kurzu

1. 5. 2017 :: Autor: Aleš Novotný

Dnešní volné pondělí přináší dvě důležité věci: Nákup na stříbrný účet bude v první pracovní den. Dnešní den je zároveň posledním dnem, kdy je ještě otevřen vstup do investorského kurzu! Svátek práce tedy pojmeme pracovně.

 

Nákup na Stříbrný účet je prováděn vždy v první pracovní den v měsíci. Pátý pravidelný nákup zlata a stříbra pro vlastníky Stříbrných účtů proto bude nebude dnes. Je volno a burza je zavřená. Pravidelný nákup na vaše Stříbrné účty realizujeme v úterý, poté co se otevřou mezinárodní trhy s drahými kovy. Podrobnosti o Stříbrném účtu najdete zde.

 

Samozřejmě e-shop je vám plně k dispozici. Zlaté a stříbrné mince či slitky můžete libovolně nakupovat. Vaše objednávky budou odbaveny v průběhu tohoto týdne. Kompletní sortiment zlata a stříbra máte k dispozici zde.

 

Dnešní den je zároveň poslední možností ke vstupu do investičního kurzu Eleny Lindišové. Elena Lindišová je vám jistě známa jako analytička a autorka mnoha článků na tomto webu. Elena je zkušená profesionální komoditní obchodnice. Její postupy, které se v kurzu naučíte, vám pomohou perfektně načasovat nákupy drahých kovů. Elena Lindišová vám v kurzu podrobně vysvětlí, jak sledujeme pozice velkých hráčů.

 

Když velcí hráči nakupují, bývá cena zlata nebo stříbra levná. A to je ideální chvíle, kdy se vyplatí přikupovat drahé kovy do portfolia. Naopak když velcí účastníci trhu začínají svoje pozice opouštět – nebo když masivně sázejí na pokles ceny – vyplatí se realizovat zisky.

 

Obsah a přihlášku do komoditního kurzu Eleny Lindišové máte k dispozici zde. Pozor, dnes o půlnoci se brány jejího kurzu definitivně zavírají!
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).