OPĚT NAKUPUJEME NA STŘÍBRNÉ ÚČTY

28. 10. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Konec roku se blíží a co nevidět budeme realizoval předposlední letošní nákup na Stříbrné účty. Zároveň již za pár týdnů budeme odesílat Vaše letošní nákupy. Zkontrolujte si proto, jestli odešly platby z vašich bankovních účtů. Pokud zatím ne, máte ještě dnešek na odeslání, abyste na své účty nakoupili vámi vybrané produkty. V případě zájmu můžete poslat na Stříbrné účty i mimořádné vklady.
 
Nákupní ceny nejoblíbenějších stříbrných mincí  se stále drží na příznivých cenách. To se týká i zlatých mincí.  Dno se trefuje velmi obtížně, proto se vyplácí se pravidelné investování – nesnažíte se trefovat do vývoje cen, ale investujete pravidelně. Přesně toto je spolu s nulovými poplatky a nákup a skladování hlavní výhoda Stříbrného účtu. 
 
Proto neváhejte a využívejte ho k vaší plné spokojenosti. Zároveň jeho založení můžete využít jako originální vánoční dárek
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).