Nákup na Stříbrné účty se blíží!

28. 9. 2017 :: Autor: Jiří Jánský

Blíží se už desátý nákup na vaše stříbrné účty. Zkontrolujte si proto včas stav hotovosti, abychom pro vás mohli nákup realizovat. Aktuální ceny mincí oscilují kolem 500 korun – bylo by škoda, kdyby vám říjnový nákup utekl „o pár korun“!

 

Pravidelné ukládání do zlata nebo do stříbra má u nás už velkou tradici – a také stále rostoucí oblibu.

Bez poplatků, bez smluvních závazků, bez povinné cílové částky.

To jsou základní výhody Stříbrného účtu, který pro spoření do zlata a stříbra používáme. Ceny jsou stejné jako v eshopu, vedení účtu je zdarma, neúčtujeme žádné poplatky za nákup ani za skladování. Naspořené zlato nebo stříbro vám posíláme jednou ročně – ušetříte tak i na poštovném.

 

Pozor na pár korun

 

Pro jistotu připomínáme, že aktuální ceny stříbrných mincí se pohybují kolem 500 korun. Včas si prosím zkontrolujte, zda je na vašem Stříbrném účtu dostatek peněz – pokud chybí hotovost, nemůžeme provést nákup! I kdyby šlo o pár korun, robot při nedostatku financí na vašem účtu nákup neprovede. V minulosti se takto stalo, že několika zákazníkům zbytečně utekla zajímavá příležitost.

 

Nákup na vaše Stříbrné účty provedeme jako vždy v první pracovní den nového měsíce, kdy jsou otevřeny komoditní burzy.

 

Ještě nemáte Stříbrný účet?

 

To je škoda: Zřízení, vedení i skladování drahých kovů máte zdarma. Neplatíte žádné poplatky ani provize „kravaťákům“ – nakupujeme za stejnou cenu, jaká je v e-shopu. Stříbrný účet si můžete během pár minut vytvořit zde.

 

Spoření do zlata a stříbra je 5.000 let osvědčenou cestou, jak uchránit úspory před znehodnocením.
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).