Mapa k pokladu: V neděli živě !

7. 9. 2017 :: Autor: Aleš Novotný

Mapu k pokladu by si jistě přál najít každý z nás. V dnešní době na nás asi taková mapa nevypadne ze zažloutlé knihy, pečlivě ukryté za trámem na půdě. Přesto je skutečných pokladů před námi denně k nalezení řada.

 

 

Dnešní článek opravdu nebude ani o romantických časech chrabrých pirátů, ani o esoterickém hledání pokladů duše. Nebude ani o hledání drobných s detektorem kovů na pláži.

Dokonce ani o drahých kovech. K jakému pokladu nás tedy mapa dovede?

 

17.000.000 korun máte přímo před očima

 

Pro někoho je bohatství milion korun, pro jiného 100 milionů. Naše mapa nás může dovést k 17.000.000 korun. Ale také mnohem dál! Můžeme získat zdroj peněz, který bude plynout do našich kapes i do kapes našich potomků.

 

 

 

S pouhou dvacetikorunou se lze dostat k takovému bohatství. A nejde ani o los, ani o gambling. Ing. Jan Dvořák, přední propagátor finanční gramotnost a privátní investor, ukázal v nedávno proběhlém webináři, jak se každým rokem rozdělují stovky miliard dolarů – a z tohoto „koláče“ si může ukrojit každý.

 

Pasivní příjem pro generace

 

Ing. Jan Dvořák již třetím rokem ukazuje, jak se dá vybudovat velké bohatství – včetně uvedených 17.000.000 korun – s malými částkami. Ukazuje doslova mapu k pokladu. Jeho návody shlédlo přes 5.000 lidí, z nichž se přes 700 lidí už třetím rokem účastní jeho programu. Jde o program videolekcí, kde Ing. Dvořák učí zájemce vyhledávat dividendové a růstové akcie. K tomu stačí tužka, selský rozum a pár korun do začátku.

 

V neděli uvidíte, jaké jsou výsledky. Uvidíte, jaké akcie a proč Ing. Dvořák vybírá – a také uvidíte, s jakými výsledky. Mapa k pokladu, kterou v nedělním vysílání Ing. Dvořák ukáže, zahrnuje i cestu od 20 korun k 17.000.000 korun. Uvidíte, jak se buduje pasivní příjem, který bude každého čtvrt roku sypat peníze na váš účet.

 

Průvodce na cestě k pokladu otevře bránu

 

Ing. Dvořák je průvodcem na cestě k pokladu už pro 700 lidí, se kterými pracuje ve svém kurzu již třetím rokem. V neděli uvidíte výsledky i postupy. Poklady, které nadělují pasivní příjmy, i postupy, jak tyto poklady nalézt, uvidíte v neděli 10.9. ve 20:00 hodin.

Na živém vysílání také uvidíte, jak se můžete přidat k 700 lidí, kteří již mapu k pokladu Ing. Dvořáka aktivně požívají. Program nedělního webináře a bezplatnou přihlášku najdete zde.

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).