Investoři: Směr vývoje drahých kovů

16. 3. 2017 :: Autor: Jan Hájek

Postupy pro určování směru drahých kovů by měly být „vlastní“ každému investorovi: Dočkáme se růstu nebo poklesu drahých kovů? Budeme levně přikupovat, nebo jsou drahé kovy v růstovém trendu? Budou velcí hráči tlačit cenu zlata a stříbra na sever, nebo na jih?

Otázky, které mají velký dopad na rozhodování. Nakupujeme, když jsou drahé kovy levné – anebo když pozice velkých hráčů na trhu ukazují budoucí růst cen.

 

Již několikrát jsme upozornili na postupy českého profesionálního portfoliomanažera a komoditního obchodníka, Ing. Václava Pecha. Jde o čtení pozic velkých hráčů na trhu podle tzv. COT reportu, které je doplněno vlastními indikátory.

Investoři, kteří se od roku 2015 od Ing. Pecha učí používat tyto nástroje, se shodují na dvou věcech: Vše je vcelku jednoduché a především časově nenáročné.

 

Letošní ročník online kurzu, kde Ing. Václav Pech ukazuje svoje postupy krok za krokem, je odstartován. Brány kurzu jsou otevřeny ovšem pouze do neděle. Potom již nebude možné do tohoto online kurzu vstoupit, další ročník bude až v roce 2018.

O čem kurz je? Jak vypadají jednotlivé lekce? Co se účastníci v kurzu naučí? Autor kurzu, Ing. Václav Pech, představí obsah kurzu v posledním živém „předstartovním“ přenosu. Program a formulář pro bezplatnou registraci najdete ZDE.
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).