Investiční akce s naší účastí

10. 4. 2019 :: Autor: Jan Dvořák

Tento týden je nezvykle bohatý na různá setkání investorů a podobné akce. Rádi bychom Vás upozornili především na dvě vybrané, na kterých se aktivně podílíme.
 

 
I v roce 2019 se společnost SILVERUM s.r.o. účastní již tradičního veletrhu MoneyExpo. Jedná se o zajímavou akci zaměřenou na tradingové systémy, obchodní strategie, burzu a investice.
 
Celý tento týden lze sledovat na internetu online přednášky, v pátek 12.4. proběhne živé setkání v Konferenčním centru City na Praze 4 (vedle stanice metra Pankrác). Silverum má společný stánek s partnerskou firmou Quastic, kde Vám budou naši lidé k dispozici. Rádi Vás osobně potkáme a zodpovíme případné dotazy.

 

 
Jde o společné víkendové setkání především realitních investorů. Účastníky čeká bohatý program, semináře a spousta prostoru pro networking, seznamování se a diskuzi s dalšími investory z celé republiky.
 
Akce proběhne v hotelu Jezerka u rekreační vodní nádrže Seč (jižně od Pardubic). Na sobotu 13.4. odpoledne je připravena přednáška našeho kolegy na téma: Investování do zlata a stříbra. Podobně jako na MoneyExpo bude možno setkat se s námi osobně.
 
Zveme Vás a těšíme se, tým Silverum

 

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).