Dnes nakupujeme! Stříbrné účty v praxi

2. 10. 2017 :: Autor: Jiří Jánský

Dnes je první den nového měsíce, kdy je otevřená burza. Je to den, kdy nakupujeme na vaše Stříbrné účty – mince a slitky, zlato a stříbro. Desátý nákup v letošním roce je zde!

 

Bez poplatků

 

Stříbrný účet slouží k pravidelným investicím do zlata a stříbra. Je zcela zdarma, bez poplatků. Neplatíte žádnou přirážku oproti ceně na trhu, cena je vždy stejná jako v našem e-shopu v okamžiku nákupu.

 

Průměrování ceny

 

Proč pravidelné nákupy? Je to jednoduchá technika, kterou znají všichni investoři: pravidelnými nákupy se během roku tzv. „zprůměruje“ cena. Nikdy nevíme, kam se bude cena vyvíjet během roku. Proto pravidelně nakupujeme první den v každém měsíci. Někdy levněji, někdy dráž. A to je vtip průměrování ceny 🙂

 

Proč drahé kovy?

 

V dnešní době, kdy je inflace běžný jevem – a centrální banky ji dokonce úmyslně zvyšují – dochází k znehodnocování úspor. Za sto korun si koupíme dnes méně, než před pěti lety. Za dalších pět let si za „stovku“ bohužel koupíme ještě méně  ….

 

A proto tu máme hodnotu, osvědčenou 5.000 let. Ano, zlato a stříbro. Drahé kovy nemůže devalvovat žádná centrální banka. Ani je nemůže žádná vláda znehodnotit.

 

Podívejte se, jak Stříbrný účet funguje a jaké vám přináší výhody.
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).