Další nákup na Stříbrné účty je tu

30. 4. 2018 :: Autor: Jiří Jánský

Čarodějnice jsou večer tu a hned po svátku následuje další pravidelný (letos již pátý) měsíční nákup na stříbrné účty. Všem těm, co si založili účty v nedávné době (a že vás je hodně) proto připomínáme, že dnes je poslední možnost nadotovat vaše Stříbrné účty, aby mohly proběhnout květnové nákupy.
 
Nákupní cena tento měsíc je stále velmi výhodná. Cena nejoblíbenějších stříbrných mincí se stále drží pod hranicí 500 korun.  Cena Canadian Maple je v době psaní článku (neděle odpoledne) pouhou 1 korunu nad hranicí 450 korun.
 
Nezapomínejte, nemá cenu trefovat přesné dno ceny – pokud ho trefíte, je to náhoda. Proto se vyplácí pravidelné investování – nesnažíte se trefovat do vývoje cen. Přesně toto je spolu s nulovými poplatky a nákup a skladování hlavní výhoda Stříbrného účtu. Proto neváhejte a využívejte ho k vaší plné spokojenosti.

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).