Orel klínoocasý – další množstevně omezená nabídka

19. 4. 2018 :: Autor: Jiří Jánský

Z důvodu zájmu, jaký vzbudila nabídka mincí Emu, jsme pro vás připravili další minci, vydanou celosvětově v omezeném rozsahu. Co se týče exkluzivity, není taková jako v případě Emu, ale pořád to není standardní investiční ražená v obrovském objemu.
 
STŘÍBRNÁ MINCE OREL KLÍNOOCASÝ – WEDGE-TAILED EAGLE 1 OZ (2018)
 
 

 
Je to pátý ročník této jednouncové stříbrné mince, první ročník byl australskou mincovnou Perth Mint vyražen v roce 2014. Mince se razí v nominální hodnotě 1 AUD. Jsou celosvětově velmi známou a poptávanou investicí, jedná se tak o velmi likvidní mince. Nepochybně ani ročník 2018 nebude výjimkou. Mincovna Perth Mint vyhlásila, že design tohoto ročníku se na rozdíl od předchozích let nebude opakovat. Časem tak bude nabírat i numismatickou hodnotu. Proto neváhejte a objednávejte.
 
Mince je uložena v ochranné kapsli.
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).