ČERVENCOVÉ NÁKUPY NA STŘÍBRNÉ ÚČTY SE BLÍŽÍ

24. 6. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Do prázdnin už chybí jenom týden, děti a učitelé se jistě nemohou dočkat. To mimo jiné znamená, že příští pondělí opět budeme nakupovat na Stříbrné účty.  Zkontrolujte si proto, jestli odešly platby z vašich bankovních účtů.
 
Nákupní cena tento měsíc je stále velmi výhodná. Cena nejoblíbenějších stříbrných mincí se stále drží pod hranicí 500 korun.  Cena Canadian Maple je dnes pouze pár korun nad hranicí 450 korun. Děkovat můžete Fedu a Evropské centrální bance.
 
Protože někteří z vás na to stále ptají, opakovaně připomínaje, že trefit minimální cenu je pouze náhoda. Proto se vyplácí pravidelné investování – nesnažíte se trefovat do vývoje cen. Přesně toto je spolu s nulovými poplatky a nákup a skladování hlavní výhoda Stříbrného účtu. Proto neváhejte a využívejte ho k vaší plné spokojenosti.
 
Na základě rostoucího zájmu o spoření do dvou a více produktů informuji, že každý Stříbrný účet je vázán na jeden konkrétní produkt. Jestliže tedy chcete rozšířit své spoření o druhý produkt, založte si další Stříbrný účet navázaný na vámi vybraný druhý produkt.

 

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).