Australská černá labuť ve stříbře

28. 6. 2018 :: Autor: Jan Dvořák

Měli jste někdy v ruce černou labuť? Já ano, dokonce z ryzího stříbra. Pokud chcete i Vy, máte možnost. Dle vašich reakcí jste uvítali zařazování do naší nabídky i mincí s množstevně omezenou nabídkou. U všech předchozích mincí tohoto typu zbývají poslední kusy.
 
Nyní proto zařazujeme do naší nabídky další minci tohoto typu. Jedná se o jednouncovou investiční stříbrnou minci z ryzího stříbra z dílny australské mincovny Perth Mint, které v poslední době rozšiřuje nabídku limitovaných ražeb. Tato mince je australské zákonné platidlo s nominální hodnotou 1 australský dolar – Australian Silver Swan. I tato mince je ražena v omezeném rozsahu, tentokrát jde o pouhých 25.000 kusů. Na lícní straně mince nalezneme portrét královny Alžběty II. Reverzní strana vyobrazuje labuť černou.
 
Kromě ceny kovu bude v budoucnu cena mince ovlivněna i sběratelskou hodnotou. Mince je uložena v ochranné kapsli.
 
Proto neváhejte a objednávejte. Nebojte, spolu s objednávkou na sebe nepřivoláte „černou labuť“ ve finančním smyslu slova. 😊 Nabídka je omezena vyprodáním zásob.

 
Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).