Média & Blog

Vianočná nádielka: začíname rozosielať!

1. 12. 2016 - Autor: Jiří Jánský

Na tento týždeň sa tešia všetci investori do drahých kovov, ktorí investujú pravidelne s naším Strieborným účtom. Dnes zavŕšime tohtoročnú investičnú sériu dvanástym nákupom. Po vykonaní nákupu začneme baliť a rozosielať vaše zlato a striebro. Veríme, že všetko stihneme do Vianoc, aby ste mali svoje mince a zliatky „pod stromčekom“.

Zároveň na vaše účty pripíšeme bonusy: mince a zliatky zadarmo. Podmienky pre dosiahnutie bonusu sú jasné a jednoduché, nájdete ich v časti 6. Všeobecných obchodných podmienok. Mince a zliatky Vám samozrejme zašleme naraz s kovom, ktorý máte počas roka u nás nasporený.

Za skladovanie kovu nič neúčtujeme. Skladovanie zlata a striebra je u nás po celý rok zadarmo. Zostatok peňazí na vašich Strieborných účtoch sa samozrejme prevádza bezplatne na ďalší rok.

Nasporené mince a zliatky vám dorazia počas tohto mesiaca. Vzhľadom k tomu, že pracovníci skladu budú vypravovať mnoho zásielok, prosíme vás o strpenie. Zásielku vám doručí Česká a Slovenská pošta, mince a zliatky budú zabalené v pevnom obale a vložené do bezpečnostnej obálky pre cenné písanie/balík.

Sporenie do drahých kovov je dlhodobé, aby sa prejavil efekt priemerovania ceny. Ďakujeme vám za dôveru a tešíme sa na ďalšiu víťaznú investičnú sériu v budúcom roku. Zlato a striebro, ktoré so Strieborným účtom získavate, je trvalou hodnotou, ktorú môžete odovzdať svojim deťom a ďalším generáciám.

E-BOOK ZDARMA

——-
Mohlo by Vás zaujímať:

Švajčiari zvyšujú pozície v zlate a striebre

Striebro je pod 20 dolármi. Mince a zliatky zmizli

Čakajú nás krachy bánk? Taliansko varuje

Investičné striebro: Budujeme osobné portfólio drahých kovov, 1. časť

Zpět na články

Nejnovější články


Inflace v USA za duben 2025 pokračuje v mírném poklesu

Inflace v USA za duben 2025 pokračuje v mírném poklesu

19. 5. 2025 - Autor: Jan Dvořák
V dubnu 2025 došlo ve Spojených státech k nečekanému zpomalení inflace, když meziroční míra ... číst dále

Inflace v Česku je na sedmiletém minimu

Inflace v Česku je na sedmiletém minimu

15. 5. 2025 - Autor: Jan Dvořák
ČSÚ předevčírem zveřejnil v dubnovou inflaci v ČR. Meziroční míra inflace se skokově snížila z březnových ... číst dále

Zlato na cestě k 6 000 dolarům za unci? Investoři hledají bezpečný přístav

Zlato na cestě k 6 000 dolarům za unci? Investoři hledají bezpečný přístav

12. 5. 2025 - Autor: Jan Dvořák
Cena zlata by mohla v blízké budoucnosti dosáhnout až 6 000 dolarů za unci, ... číst dále

Zasedání ČNB – snížení úrokových sazeb

Zasedání ČNB – snížení úrokových sazeb

8. 5. 2025 - Autor: Jan Dvořák
Bankovní rada ČNB včera v souladu s tržními očekáváními snížila úrokové sazby o 0,25 procentního bodu. Základní ... číst dále

Inflace v eurozóně za duben 2025 je beze změny

Inflace v eurozóně za duben 2025 je beze změny

5. 5. 2025 - Autor: Jan Dvořák
Meziroční míra inflace v eurozóně zůstala v dubnu 2025 dle Eurostatu stabilní na úrovni ... číst dále

Váš dodavatel rodinného stříbra - již od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garance zpětného výkupu.
Tradice
Více než 10 let na trhu.
Nejlepší ceny
stříbra v ČR.
Garance původu a ryzosti kovů.

Certifikace

Logo NGC - Numismatic Guaranty Corporation
Logo Puncovního úřadu - SILVERUM s.r.o. má s Puncovním úřadem uzavřenou dobrovolnou dohodu o internetových kontrolních nákupech. Kvalita a původ veškerého zboží našeho e-shopu je tedy pod přísnou kontrolou nezávislého orgánu státní správy.

Spolupracujeme

Logo US Mint
Logo Munze Osterreich
Logo Perth Mint
Logo Royal Canadian Mint
Logo Sunshine Mint
Logo The Royal Mint
Logo Česká Mincovna
Logo 24SAFE