Média & Blog

Naši klienti dosáhli zisk 20 procent již v červnu

7. 7. 2011 - Autor: Martin Kopáček

Na konci června jsme v rámci obchodovaných opčních technik s našimi absolventy dosáhli již ročního plánovaného zhodnocení ve výši 20%. To je důvod k bilancování dosavadního průběhu kurzů a seminářů, které pro naše klienty zajišťujeme.

Protože se množí dotazy k našim kurzům, seminářům a konzultacím, dovolím si dnes shrnout zodpovědět témata těchto dotazů.

Proč je vhodné nakupovat investiční stříbro a investiční zlato? Není lepší se všemi prostředky obchodovat na burze?

Rozumný člověk neriskuje. Investiční stříbro a investiční zlato jsou nedílnou součástí portfolia rozumného investora. Důvodem pro držení fyzického investičního zlata a investičního stříbra je především ochrana úspor a peněz proti inflaci atd. Jak křehká je důvěra v papírovou měnu ukázaly kupříkladu nedávné masivní výběry hotovosti a nákupy drahých kovů v Řecku.
Drahé kovy nejsou určeny ke spekulaci na růst ceny, jak jsme
několikrát uváděli. Drahé kovy držíme jako pojistku proti inflaci nebo kolapsu měny, nikoliv ze spekulačních důvodů.

Proč by měl investor do drahých kovů umět obchodovat na burze?
Nákup investičního stříbra nebo investičního zlata je první (a velmi rozumný) krok k ochraně vlastních prostředků, úspor atd.
Investor, který nakoupil investiční stříbro nebo investiční zlato, by rozhodně neměl rezignovat na další cenové pohyby. Naopak, každý by se měl naučit využívat cenových pohybů ( a to nejen drahých kovů) ve svůj prospěch. Nejde o nic složitého ani časově náročného. A pokud budete respektovat základní pravidla, nebudete nikdy nesmyslně riskovat.

Je to složité a časově náročné?
Není. K dispozici jsou spreadové techniky pro komodity, opce, akcie. Po pochopení principů a způsobu obchodování, k čemuž slouží naše semináře a konzultace, jde o rutinní činnost. Pokud budu hovořit o opcích, které obchoduji a vysvětluji klientům, pak obchodování opcí je posléze rutina na pár minut denně.

Jaké jsou výsledky?
Opět o opcích, protože je sám obchoduji: Strategie máme postaveny tak, aby vynášely cca 20% ročně. V opčních strategiích jsme s klienty tohoto výsledku dosáhli již v červnu. Vydělali jsme třeba na poklesu ceny stříbra a na propadu trhů v době, kdy vrcholila řecká krize.

Je nutné ekonomické vzdělání?
Ne. Úspěšnými absolventy našich vzdělávacích aktivit jsou převážně lidé bez ekonomického vzdělání. Počítáme i s naprostými začátečníky. Zapotřebí je pouze snaha naučit se novou věc a z počátku trocha vytrvalosti. Pak jde již o rutinu.

Jaká je nabídka seminářů a školení?
Zájemce učíme jen to, co sami obchodujeme. Opce nebo komoditní spready nebo akcie. Nabídku vzdělání naleznete na partnerském webu
proinvestory.cz v rubrice Vzdělávání.

Jaký je zájem?
Popravdě větší než jsme čekali. Pavel Hála má svoje spreadové semináře plné, pro další zájemce připravujeme další termín semináře. Opční konzultace mám obsazeny do konce července, s dalšími zájemci se domlouvám na termínech v srpnu.

Jaká je následná podpora po skončení semináře?
S klienty jsme po absolvování semináře či konzultace nadále v kontaktu. Klient se mnou může bezplatně nadále konzultovat například své opční strategie. Náš přístup je individuální, protože neděláme žádné obecné masové akce. Chceme, aby klient uspěl v praxi.

Jaká je úspěšnost klientů?
Obecně velká. Po počátečním rozkoukání se na trhu klienti často začínají do dvou měsíců s prvními opatrnými obchody. Po získání jistoty pak jde již o rutinu. Samozřejmě záleží také na situaci na trhu, ta byla letos pro naše obchody velmi příznivá. Plánovaný roční zisk 20% byl již dosažen.

Jak se lze na seminář nebo konzultaci přihlásit?
Nabídku naleznete na partnerském webu
proinvestory.cz v rubrice Vzdělávání.
Vyberte si kurz podle svého zájmu a napište na info@silverum.cz . Termín sjednáme podle časových možností.

Děkujeme všem klientům za zájem o naše kurzy a semináře. Věříme, že kurzy a semináře jsou pro investory přínosem a všem absolventům umožní dosahovat zajímavého zhodnocení prostředků. Jak známo, bankovní výnosy jsou mizivé, penzijní spoření je v konečném důsledku ztrátové a inflace neúprosná 😀

Zpět na články

Nejnovější články


Německo: záporné úroky i pro drobné střadatele

Německo: záporné úroky i pro drobné střadatele

12. 12. 2019 - Autor: Jindřich Walter
Jsou to dva měsíce, co jsme se věnovali záporným úrokovým sazbám v Evropě. Minulý ... číst dále

Rozesílání Stříbrných účtů

Rozesílání Stříbrných účtů

9. 12. 2019 - Autor: Filip Jeřábek
Na tyto dny se těší všichni investoři do drahých kovů, kteří investují pravidelně s ... číst dále

Sněmovna schválila rozpočet ČR

Sněmovna schválila rozpočet ČR

5. 12. 2019 - Autor: Jan Dvořák
Tuto středu schválila Poslanecká sněmovna státní rozpočet na příští rok. Rozpočtový deficit je 40 ... číst dále

ECB – peníze navíc jen tak na účet?

ECB – peníze navíc jen tak na účet?

2. 12. 2019 - Autor: Jan Dvořák
Agentura Bloomberg oznámila, že Evropská centrální banka zvažuje použití metody zvané „Helicopter money“, volně ... číst dále

Polsko převáží i kupuje zlato

Polsko převáží i kupuje zlato

28. 11. 2019 - Autor: Jan Hájek
Polsko oznámilo, že převezlo 100 tun zlata z Británie domů. Při ceně 1,1 milionu korun ... číst dále

Váš dodavatel rodinného stříbra - již od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garance zpětného výkupu.
Tradice
Více než 10 let na trhu.
Nejlepší ceny
stříbra v ČR.
Garance původu a ryzosti kovů.